speaker-info

Petra Vahalová

Director, People Experience & Workplace, Avast

Petra pracuje v Avastu na pozici personální ředitelky. Od roku 2017 společně se svým týmem zodpovídá za podporu zaměstnanců a řadových manažerů, personální administrativu, HR systémy a mzdovou agendu. Také se věnuje řízení a zavádění dalších HR postupů a procesů ve snaze podpořit úspěšné vedení společnosti směrem k jejímu dalšímu růstu. Kromě HR má na starosti i správu budov a majetku firmy.

Petřina kariéra začala v AVG Technologies, kam nastoupila v roce 2007 jako HR specialistka, postupně pak působila na různých pozicích, zejména v těsné spolupráci s vedením firmy jako strategický HR Business Partner. V minulosti měla v Avastu možnost řídit zavádění globálních HR procesů do nových poboček a přidružených firem po celém světě. Dnes se věnuje aktivitám souvisejícím s rozvojem a budoucími potřebami společnosti a především jejích zaměstnanců. Před příchodem do Avastu a AVG Petra působila dva roky jako konzultantka v personální agentuře. Vystudovala psychologii na Masarykově univerzitě v Brně.

Moje přednášky

Koncept celoživotní flexibility. Proč jej v Avastu zavedli a jak se jim osvědčuje?

Zóna A

Před necelými dvěma lety zavedl Avast koncept celoživotní flexibility, který dává zaměstnancům maximální svobodu. V rámci něj si mohou zvolit, odkud chtějí pracovat a využívat neomezenou dovolenou. Kromě toho Avast zrušil fixní pracovní dobu a představil další benefity, které zaměstnancům prokazatelně pomáhají k lepším výkonům. Konkrétní výsledky, zkušenosti i výzvy, kterým Avast při zavádění těchto […]

Číst více