speaker-info

Eva Koubíková

mentorka Business & Professional Women CR

Eva Koubíková je HR ředitelka a členka Dozorčí rady v Allianz pojišťovně a.s.

Eva se věnuje oblasti HR přes 20 let. Během své kariéry pracovala ve velkých mezinárodních korporacích jako PwC, PPF nebo ING, malých technologických i konzultačních firmách i jako konzultantka na volné noze. Spolupracovala na projektech v Číně, Rumunsku a Litvě.

Od roku 2018 pracuje v Allianz pojišťovně na pozici HR ředitelky. Je zodpovědná za strategii HR, provozní činnosti i rozvojové programy. Řídí transformační projekty na zvýšení efektivity HR procesů, restrukturalizaci organizační struktury a budování otevřené firemní kultury.

Aktivně podporuje diverzitu, inkluzi a rovné pracovní příležitosti. V Allianz pojišťovně založila program Women in Leadership, který podporuje a rozvíjí ženy v seniorních manažerských pozicích, a Regionální Mentoring Program pro 8 zemí regionu CEE.

Působí řadu let jako mentorka a koučka pro manažerky a studentky a propagátorka a lektorka Nonviolent Communication (NVC). Je matkou dvou dcer.

Moje přednášky

Jak poznat a využít svoje silné stránky

Zóna C - mentoring Business Professional Women CR

Při mentoringu se zaměříme na to, jak identifikovat a rozvíjet svoje silné stránky. Jak mohu využít své silné stránky v pracovním i osobním životě a zažívat více radosti, smysluplnosti a vnitřní spokojenosti. A jak mohu podpořit ostatní ve využití svého potenciálu na maximum.

stůl 2
Číst více