speaker-info

Martin Ruman

Managing Partner, ODYSSEY

Martin je vzděláním psycholog a baví ho propojování evidence-based přístupu s uměním dobře cílené intuice. Od roku 2003 se věnuje vzdělávání a rozvoji lidí v byznysu. Vede agenturu Odyssey.cz na misi za smysluplnější práci s lidmi ve firmách. S kolegy rozvíjí mezioborový „Fit For Business“ koncept dlouhodobě udržitelné výkonnosti.

Martinovým tématem je tedy energie – jak s ní zacházíme u sebe samých, u svých týmů, ve firemní kultuře. Jak můžeme v prostředí neustále rostoucího tlaku na výkon a technologického vývoje jít naproti přirozenému fungování lidského i sociálního organismu. Jak chytře rozvíjet potenciál. Jak hořet a nevyhořet. Skrze Hnutí zaHRádkářů a síť Red Button proto také tvoří na českém HR rybníku vlny mezifiremního sdílení zkušeností.

Moje přednášky

Corporate Well-being: zdravé prostředí pro špičkovou výkonnost

Zóna A

Potřebujeme pandemii k tomu, abychom se vážně zabývali zdravím našich lidí? Dokážeme nestavět výkon a výsledky do kontrapozice ke zdraví a kvalitě života? Co se dá pro zdravější firemní prostředí v praxi dělat rychle a levně? Jak se dá wellbeing pojmout systematicky a byznysově strategicky? Které Wellbeing / Resilience / Longevity trendy ve vědě a […]

Číst více