speaker-info

Iva Linda Maruščáková

psycholožka, lektorka a senior konzultantka, Assessment Systems

Linda konzultuje 13 let pro mnoho českých i zahraničních společností, exkluzivně pracuje pro konzultantskou společnost Assessment Systems.

Věnuje se zejména firemnímu rozvoji, lektorské činnosti a jungiánské psychoterapii. Pracuje s principy hlubinného rozvoje, pozitivní psychologie, mindfulness. Věnuje se novým formám leadershipu, v poslední době také psychologii online a hybridní spolupráce, působí v Employee Assistance Programu.

Publikuje, přednáší na University of New York in Prague etiku, sportovní psychologii a psychologii vztahu ke zvířatům a klimatické krizi.

Je Co-Founder projektu, který pořádá jedny z největších evropských eventů zaměřených na ohleduplný životní styl.

Věří, že změny, které nám aktuální doba přináší, můžeme využít pozitivně jak pro svůj osobní život, tak pro svou profesní cestu.

Moje přednášky

Work-life balance v době post covidové

Zóna B

Období během pandemie a po ní mnoha z nás změnilo nejen priority, ale i denní režim a způsob práce. Změnila se tak i doporučení pro to, jak posílit v těchto režimech produktivitu – a také work-life balance. Během workshopu se zaměříme na aktuální doporučení k posílení obou těchto nezbytných součástí profesní cesty, a to jak z pohledu jednotlivce, tak […]

Číst více