Reference

Marie Cachová
EVENT ARENA

Na veletrhu HR days jsme načerpali řadu nových informací a získali cenné kontakty. Děkujeme organizátorům za perfektní servis a péči o vystavovatele, a to nejen na veletrhu samotném, ale i v rámci jeho příprav.

Jan Hrubý
PWC Česká republika

Na veletrh HR days jsme přijeli české odborné veřejnosti představit náš nový koncept profesního vzdělávaní „The Academy“, což se dle reakcí účastníků – posléze i našich klientů povedlo na výbornou. Setkání nám rovněž umožnilo získat cenné poznatky o tématech, která považují čeští odborníci za důležitá. Servis ze strany organizátora snese ta nejpřísnější měřítka.

Iva Krištoufková
DMC management consulting

Musím znovu poděkovat za perfektní organizační zajištění, skvělou informovanost a péči o vystavovatele. Navíc veletrh splnil naše očekávání, návštěvníci za námi přicházeli a zajímali se o naše služby. Mnoho z nich jsme již oslovili a navázali spolupráci a to je to, co jsme od veletrhu očekávali.

 

Zuzana Mrovčáková
HOUR

Tento odborný veletrh je příležitostí získat nové vědomosti a zajímavé kontakty pro HR manažery a pro všechny, kteří přicházejí do styku s touto problematikou. Množství přednášek renomovaných odborníků, diskusní fóra a společnosti prezentující nové trendy jsou zárukou zúročení investice do tohoto veletrhu.

Vlastimil Matýsek
Neuron Consulting

S organizací a přístupem realizačního týmu společnosti jsme byli velmi spokojeni. Poskytované prostory i služby jsme hodnotili kladně. Přednášky byly vždy velmi aktuální a na vysoké úrovni. Celkově se veletrh vyznačoval vysokou odborností a profesionalitou a umožnil nám navázat spolupráci s novými klienty.