speaker-info

Viktor Kustein

produktový manažer Feedyou

Už během studií na Právnické fakultě Masarykovy univerzity spoluzaložil Viktor Kustein společně s kolegy GrowJOB Institute. Jako konzultant se podílel na změně desítek českých firem a některým pomáhal expandovat do zahraničí, zejména do německy mluvících zemí.

Následně se vydal cestou personalistiky. V Rockaway Capital s kolegyní vytvořil oddělení jménem HR 2.0 – Human Relations. To se zaměřovalo na firemní kulturu a budování komunit napříč firmami v portfoliu skupiny Rockaway. Pomocí algoritmů Viktor pracoval na automatizaci části HR procesů, aby mu zbylo co nejvíc času na práci s lidmi.

Po několika letech se přesunul do rodných Pardubic, kde se ve Feedyou stal produktovým manažerem produktu HR chatbota. Chatboty Feedyou dnes používají firmy jako Lufthansa, Raiffaisen Bank, ČEZ nebo Continental. I díky předchozím zkušenostem je Viktor přesvědčený, že chatboti budou v příštích letech v oblasti HR klíčovou technologií, která bude pomáhat v oblasti recruitingu, onboardingu, interní komunikace a benefitů.

Moje přednášky