speaker-info

Roman Urban

Senior Consultant Déhora pro Českou republiku a Slovensko

Ve společnosti Déhora se jako konzultant zabývá podporou klientů v oblasti plánování pracovních sil a pomáhá jim nalézt ideální řešení. V české pobočce Déhory kterou pomáhal založit, pracuje od roku 2017.

Kromě ekonomického vzdělání Roman absolvoval studium Krizového managementu na Univerzitě obrany v Brně a studium MBA v Praze. Na různých manažerských pozicích pracoval v pojišťovnictví a ve finančním sektou a výrobním průmyslu. Působil i v zahraničí ve společnosti VIG ve Vídni, kde se zabýval vnitřním kontrolním systémem v oddělení krizového managementu. Roman je autorem odborných článků u nás i v zahraničí.

Moje přednášky

Blue collar flexi je nejenom sexy, aneb flexibilita, work-life balance a nižší náklady při práci na směny

Zóna B

V poskytnutém čase bych rád zaostřil na jeden jediný a to nejlepší/nejaktuálnější nástroj (v ČR zatím neznámý!), který se jmenuje samoplánování směn – tento nástroj/metoda se dá realizovat jen prostřednictvím specifického sw nástoje, který je dostupný online 24/7 všem zaměstnancům. Rád bych nástroj/metodu představil prostřednictvím case study (mix několika projektů ze zahraničí….nebudu hovořit o softwarech […]

Číst více