speaker-info

Pavel Procházka

CEO, Palatinum s.r.o.

Pavel získal svůj magisterský titul na přírodovědecké fakultě Univerzity Palackého v Olomouci.  Více jak 25 let se věnuje konzultantské činnosti a více jak 20 let působí na manažerských pozicích a ve vedení společností a týmů.

V roce 2004 založil společnosti Palatinum s.r.o, ze které vybudoval konzultační a prodejní společnost, která ročně proškolí zhruba 50 tisíc lidí. Od roku 2005 společnost zrealizovala 400 mio Kč obrat v konzultačních službách a nasbírala více než 400 zákazníků. Dnes Pavel ve společnosti působí jako CEO.

V rámci své praxe se Pavel zaměřuje na zlepšování obchodníků, obchodního managementu, sales procesů a Sales Performance Managementu ve firmách, na nastavení systémů a řízení firem (konzultační a změnové projekty – na jejich analýzu, design a implementaci).

Moje přednášky

Moderní metody rozvoje zkušených manažerů a zkušených obchodníků

Zóna B

PALATINUM – MORE THAN SALES Ve dvou tématech představíme inovativní rozvojové metody a formy práce, které přinášejí dlouhodobé výsledky – ekonomické i seberozvojové zároveň. Rozvoj zkušených manažerů pomocí nové metody – inspired by Oxford University. V tomto prvním tématu Vám budeme prezentovat data z posledních 5 let. A to v prodejních výsledcích u manažerů, kteří […]

Číst více