speaker-info

Olga Girstlová

podnikatelka a zakladatelka Letních podnikatelských kempů

Olga Girstlová vystudovala elektrotechnickou fakultu na VUT v Brně a získala doktorát z managementu a ekonomie na FAME UTB Zlín. V devadesátých letech spolu s manželem a svým otcem založila úspěšnou telekomunikační společnost GiTy, a.s., kterou téměř dvacet let vedla. Během své kariéry získala mnoho profesních ocenění, mezi nimi například i ocenění Vedoucí podnikatelka světa z roku 1999, které jí bylo uděleno v Monaku.

Olga Girstlová je výkonnou ředitelkou Nadace profesora Milana Zeleného a zakladatelkou Letních podnikatelských kempů pro mládež z dětských domovů a sociálně slabých rodin. Zároveň je ambasadorkou České manažerské asociace a čestnou prezidentkou ČMAPM, ve které působí i jako ředitelka Regionálního klubu Praha.

Moje přednášky

Proměna podnikatelky v ředitelku nadace

Zóna A

Jak se úspěšná podnikatelka dostane k práci v nadaci významného světového ekonoma? Co ji na této práci naplňuje? V čem je vedení nadace jiné než vedení rodinné firmy? Nakolik její profesní i osobní přístup ovlivnily principy podnikatele Tomáše Bati? Co bylo impulzem k založení projektu, ve kterém propojuje znevýhodněné mladé lidi s předními osobnostmi českého […]

Číst více