speaker-info

Miroslava Barčová Křivánková

mentorka Business & Professional Women CR

Miroslava Barčová Křivánková se více než 20 let zabývá executive search, strategickým HR poradenstvím a career coachingem. Působila na top manažerských pozicích v mezinárodních personálních společnostech a jako Manažerka náboru v České pojišťovně. V současnosti působí jako Managing Partner společnosti D.C.G. Delta Consulting Group, která se zaměřuje na executive search a HR consulting a v boardu mezinárodní executive search aliance Kennedy Executive.

Aktuálně se věnuje projektům zaměřeným na zavádění principů Diversity & Inclusion, jak v lokálním, tak v mezinárodním měřítku, které se týkají nejen zastoupení a přístupu k ženám, ale i k menšinám, věkové rozmanitosti a dalším.

Moje přednášky

Diversity & Inclusion – marketing, nutnost nebo maximalizace potenciálu?

Zóna C - mentoring Business Professional Women CR

Diversita, nejen genderová, je jedním z velkých současných témat. Její implementaci do firemního prostředí lze uchopit různě. Může se stát pouhým marketingovým prohlášením, odškrtnutou položkou v seznamu „měli bychom mít“, ale také velmi účinným nástrojem například pro employee engagement, může mít silný dopad na zvýšení ziskovosti firmy a posílení brandu. Diskutujme spolu o tom, jak […]

stůl 1
Číst více