speaker-info

Marta Fabiánová

Managing Director, TCC online

Marta je absolventkou katedry sociologie na FSS MU v Brně. 15 let působila v TCC jako manažer týmu odborných konzultantů, zastřešila a realizovala projekty v oblasti náboru a rozvoje zaměstnanců napříč pozicemi. Dlouhodobě spolupracuje na vývoji a updatu produktů jako jsou assessment a development centra, individuální rozvojové zpětné vazby, koučování, stínování, 360° zpětná vazba, průzkumy spokojenosti či kariérové poradenství. Je absolventkou vzdělávacího programu „Personalista – manažer lidských zdrojů“, akreditovaného MŠMT a koučovacího výcviku akreditovaného ICF. V TCC online působí od roku 2019 jako Managing Director.

Moje přednášky

Dokážete ovlivnit angažovanost a loajalitu svých lidí? Na datech za více než 35 000 zaměstnanců Vám ukážeme, co má na jejich angažovanost a loajalitu zásadní vliv.

Zóna B

Dá se zavděčit mladým talentům? Co má zásadní vliv na angažovanost a identifikaci, a jak je ovlivňuje osobnostní nastavení kandidátů? Podíváme se na trendy ve vývoji na základě dat získaných ze zaměstnaneckých průzkumů a psychodiagnostiky. Již při výběru kandidáta můžete zjistit, zda uspěje, jak zapadne do firemní kultury a co lze udělat pro to, abyste […]

Číst více