speaker-info

Marika Čupa

mentorka Business & Professional Women CR

Původní profesí jsem advokátka. Přes 18 let jsem se zabývala zejména pojišťovnictvím a mezinárodními transakcemi v pojišťovnictví. Aktuálně se advokacii věnuji už méně a většinu svého času věnuji tématu investování. Sama 10 let aktivně obchoduji na burze, kapitálové trhy a aktivní obchodování na burze jsou moje veliká láska a vášeň. O akciovém trhu píšu blogy.

Obchodování na burze vnímám jako cestu osobního rozvoje. Burza rychle a syrově odhalí slabá místa a psychické bloky každého. Baví mě s touto psychologickou stránkou obchodování dále pracovat.

Zajímá mě téma investování žen. Vnímám to tak, že ženy se potřebují navzájem podpořit, protože investovat může každá žena a jediné, co potřebuje k tomu, aby začala, je věřit si, že to dokáže.

Moje přednášky

Investování do akcií – vše, co jste vždycky chtěly vědět, ale bály jste se zeptat

Zóna C - mentoring Business Professional Women CR

Láká vás investovat do akcií, ale přijde vám to příliš rizikové? Nebo jenom nevíte, jak začít? Zajímá vás, jak vlastně investování do akcií vypadá v praxi? Přijďte se zeptat na cokoli, co vás ohledně investování do akcií zajímá, naše členka Marika Čupa, která s akciemi aktivně obchoduje již několik let, vám ráda nasdílí své zkušenosti.

stůl 1
Číst více