speaker-info

Lucie Spáčilová

výkonná ředitelka, PERFORMIA, spol. s r.o.

Lucie Spáčilová má dlouholeté zkušenosti v oblasti personalistiky, pravidelně přednáší na téma výběru a hodnocení zaměstnanců. Jejím mottem je: „Nečekejte, co vám přinese budoucnost, vytvořte ji.“ Na základě tohoto motta v roce 2003 založila českou pobočku společnosti PERFORMIA, která dodává firmám to správné know-how a prostředky k tomu, aby si vybudovaly co nejlepší pracovní tým a jednoduše prosperovali. Performia je mezinárodní společností, která působí ve 30 zemích světa a skrze oči svých odborníků už viděla více než 2,5 milionu dotazníků osobnostního potenciálu. Není tedy divné, že je málo lidí, kteří u nás rozumí lidem tolik jako právě Lucie Spáčilová.

Kromě přednášení na konferencích, vedení seminářů a psaní odborných článků na téma nábor a vedení lidí, od roku 2020 pravidelně natáčí podcast O lidech. Na HR days vystupuje pravidelně již od roku 2015.

Moje přednášky

Konec klasického HR v Česku, role personalisty se změní

Zóna A

Měli jste někdy pocit, že personalista by měl být někým, kdo úzce spolupracuje s vedením firmy, a není jen administrativním pracovníkem, který nabírá, propouští a vyřizuje papíry? Přesně to je HR hudba budoucnosti, ale na personalisty to klade mnohem větší nároky. Podívejte se s Lucií Spáčilovou na to, co by měl umět novodobý personalista, kterého […]

Číst více