speaker-info

Lenka Mrázová

mentorka Business & Professional Women CR

Leadership mentorka, byznys a týmová koučka, lektorka

21 let ve špičkovém poradenském byznyse řídila týmy lidí zabývající se poskytováním služeb klientům v oblasti daňového poradenství, účetnictví a auditu.. Nyní se už téměř 10 let věnuje osobnímu rozvoji a vede lídry a týmy k efektivnější komunikaci, pomáhá jim se dobře rozhodnout a zvládat změny.

Designuje a vede vlastní workshopy. Je mentorkou v programech na rozvoj talentovaných žen a sociálních inovací. Je členkou ACCA (Association of Certified Chartered Accountants), je akreditována jako Senior Practitioner v EMCC (European Mentoring and Coaching Council).

Miluje lidi, dobré jídlo, čokoládu a cestování. Je nekonečná optimistka a filantrop ze srdce. Má tah na branku, velkou vnitřní efektivitu, rychle se orientuje v problému, má schopnost okamžitě tvořit záložní řešení a naslouchat. Propojuje lidi a nápady, má nadhled a vidí souvislosti. Kombinuje lidskost s výkonem a stále srší energií. Více viz www.lenkamrazova.cz

Moje přednášky

Jak vyjednat své a odrazit manipulaci protistrany

Zóna C - mentoring Business Professional Women CR

Probereme spolu: Jak se připravit na úspěšné vyjednávání? Jak zareagovat, když potřeba vyjednávat přijde zčista jasna. Co dělat, když mě čeká komunikace s někým, kdo rád manipuluje. Jak ustát manipulaci, která mě zaskočila. Jak efektivně reagovat na námitky.

stůl 2
Číst více