speaker-info

Klára Follová

mentorka Business & Professional Women CR

Klára je televizní a filmová producentka, majitelka společnosti Follow Film Prague a příležitostná publicistka. Má za sebou zhruba dvacet let práce v televizi, u filmu a médiích obecně. Vystudovala Katedru produkce na FAMU a Mediální studia na Fakultě sociálních věd UK. Aktuálně působí jako kreativní producentka v televizi Nova, kde má na starost vývoj a výrobu hraných pořadů. V minulosti produkovala třeba krimi Kriminálka Anděl, hudební seriál Gympl s (r)učením omezeným, soutěž Chcete být milionářem? nebo sitcom Comeback. V letech 2014 a 2015 pracovala v Rumunsku, kde dohlížela na výrobu v rámci tamější nejsledovanější televize PRO TV. Za podstatný bod kariéry považuje také svůj podíl na založení a rozjezdu mezinárodního kulturního centra MeetFactory.

Miluje cestování, přírodu, filmy, televizi, divadlo a literaturu. Jejími osobními tématy jsou rovnoprávnost a feminismus.

Moje přednášky

Dokážete víc, než si myslíte!

Zóna C - mentoring Business Professional Women CR

Jsem máma tří malých dětí a dělám kreativní práci v turbulentním prostředí showbyznysu. Můj život je neustálá změna a zastávám mnoho rolí – kreativní autorka, manažerka, máma… V rámci kariéry i osobního života jsem prošla několika velmi složitými obdobími, kdy jsem měla obavu, že nezvládnu všechno ustát. Nevzdala jsem se a nakonec jsem z každé […]

stůl 1
Číst více