speaker-info

Eva Weberová

mentorka Business & Professional Women CR

Více než 20 let se zabývá rozvojem. 14 let úspěšně vedla logistické mezinárodní projekty a týmy pro nadnárodní společnosti. Poznala, jaký obrovský rozdíl na úspěchu, výsledcích a spokojenosti udává způsob, kterým manažeři a lídři své týmy a projekty vedou. Jak velký vliv na úspěch, výsledky a spokojenost má chování, jednání a myšlení manažera a lídra. A v neposlední řadě, jakou neskutečnou výhodu mají ti manažeři a lídři, kteří si svoje záměry mají s kým promyslet, prodiskutovat, efektivně naplánovat a naučit se, co oni osobně potřebují. Díky tomu se úspěšně posouvají ve své kariéře i osobním životě. Stávají se z nich úspěšní a spokojení lídři s velkým přínosem pro společnost.

Nyní napomáhá ambiciózním manažerům a lídrům ke skutečnému leadershipu. Je profesionální koučkou, certifikovanou Mezinárodní federací koučů, mentorkou a lektorkou. Sama sebe profesně vnímá zejména jako partnera pro lidi v seniorních manažerských pozicích. Publikuje články, pořádá webináře, skupinové leadership programy a spolupracuje s lidmi ve vedoucích pozicích i individuálně.

Moje přednášky

Skutečný leadership: klíč k výkonnosti, prosperitě a spokojenosti

Zóna C - mentoring Business Professional Women CR

Kdy jindy se zaměřit více na skutečný leadership než dnes? Velmi nízká nezaměstnanost, vysoká inflace, růst energií a vstupních nákladů, prohlubující se trend vlivu na životní prostředí a dlouhodobou udržitelnost vede firmy i jejich zaměstnance k hledání nejlepších možných řešení pro svoji prosperitu, růst a spokojenost. Způsob, kterým manažeři a lídři firem vedou svoje týmy […]

stůl 2
Číst více