Vyhoření. Jak najít zpátky radost a rovnováhu

Zóna C - mentoring Business Professional Women CR

I když toužíme po vnitřním klidu, prožívání radosti a pocitu naplnění, často se nám to nedaří. Denně jsme ve vlivu našeho okolí a napojeni primárně na jeho potřeby. Naplňujeme očekávání rodiny, dětí, partnera, zaměstnavatele apod. Jsme zavaleni úkoly, povinnostmi a snažíme se vše zvládnout a všem vyhovět. Tvoříme si tím další tlak i sami na sebe. Snažíme se obstát a neselhat. Vytoužený klid a pohoda jsou stále v nedohlednu, protože sami sebe upozaďujeme.

Z tohoto začarovaného kruhu je potřeba se vysvobodit. Postupně se vrátit sami k sobě a do svého každodenního života vnést opět radost a rovnováhu.

U mentoringového stolu bych se s vámi ráda podělila nejen o svůj příběh, ale především o své zkušenosti z dlouholeté konzultační praxe, kde toto téma s klienty velmi často řeším. Dozvíte se, co je nejčastější příčinou a jak s tím začít efektivně pracovat. Předám vám osvědčené praktické pomůcky a techniky, které vás povedou krok za krokem na cestě zpátky k vnitřní radosti, harmonii a přinesou vám do vašeho každodenního života spokojenost a novou energii. Těším se na osobní setkání a společné sdílení, Lucie

stůl 2