Jak z hlídacího psa udělat chytrého pomocníka? aneb Co byste měli chtít od vašeho docházkovém systému?

Zóna B

Svobodné firmy, výrobní firmy, obchodní firmy, malé firmy, velké korporáty, firmy s pásovou výrobou, firmy poskytující služby, firmy s volnou pracovní dobou, firmy s nepřetržitým provozem… každá je jiná, všechny ale mají povinnost vést evidenci pracovní doby svých zaměstnanců. A to bez výjimky.

Evidence pracovní doby ale dávno není pouze o zahájení a konci pracovní doby. Přerušení práce, práce přesčas, služební cesta, dovolená, homeoffice, sickday, návštěva lékaře, neschopenka, paragraf, … to vše by mělo být v docházce zaevidováno.

Agenda okolo docházky tak narůstá, a to i s měnícími se podmínkami na trhu práce. Díky novým technologiím ale vůbec nemusí být složitá. Spíše naopak.

Pro všechny firmy totiž existuje jedno stejné řešení, které se přizpůsobí individuálním potřebám a požadavkům. Chytrá online aplikace vyřeší nejen zákonem stanovenou povinnost, ale pomůže s další agendou spojenou s docházkou.

Pojďte na to chytře i vy, prozradím vám, s čím vším vám může pomoci a co byste měli od svého docházkového systému očekávat.