Sloneek Europe s.r.o.
Sloneek Europe s.r.o.

Kdo jsme
Sloneek je v jádru česko-slovenský produkt, který zjednodušuje personální agendu firem digitalizací různých procesů. Tím šetří čas strávený správou a výrazně zefektivňuje pracovní postupy. Můžete tak využít potenciál svých zaměstnanců pro smysluplnou práci. Kromě základních modulů, jako je docházka, řízení absencí nebo správu pracovních pomůcek a majetku, poskytuje Sloneek také komplexní řešení pro onboarding procesy a sledování pracovní doby. Všechny moduly si můžete přehledně prohlédnout na našich webových stránkách v sekci Moduly: https://sloneek.com/.

Podívejte se na video a zjistěte více

Proč si vybrat Sloneeka?
Rychlá implementace: 80 % společností má základní funkce nastavené do 3 dnů od importu uživatelů. Kompletní implementace všech modulů obvykle netrvá déle než 2 týdny.
Jednoduché rozhraní: Koncoví uživatelé nepotřebují žádné školení. I tak jsou napříč aplikací kontextové nápovědy, instruktážní videa a bohatá knowledgebase. Administrátory v případě potřeby rádi zaškolíme.
Flexibilní použití: Přestože moduly mají svůj vlastní účel, lze je při vhodném nastavení použít pro nejrůznější agendy, které vyžadují spolupráci mezi členy vaší společnosti. Inspirujte se na našem blogu. https://sloneek.com/blog

Pro koho můžeme být nejužitečnější? https://sloneek.com/do-we-match-each-other

Neváhejte se spojit s naším Josefem, naplánovat si demo nebo se zaregistrovat na 14denní bezplatný účet. Snadno zjistíte, zda Sloneek najde uplatnění i ve vaší firmě 🙂 https://app.sloneek.com/auth/sign-up