Nakladatelství FORUM s.r.o.
Nakladatelství FORUM s.r.o.

Kdo jsme

Znalosti a informace jsou klíčem k úspěchu, ať již v podnikání, nebo v soukromém životě. Naším cílem je poskytnout vám prostřednictvím široké nabídky kvalitních produktů právě ty informace, které potřebujete k dosažení svých cílů.

Vydáváme odborné multimediální publikace, odborné časopisy, připravujeme semináře s širokým spektrem témat, dlouhodobé vzdělávací kurzy i celostátní konference. Organizujeme také in-house vzdělávání přímo ve vašich prostorách. Díky praktické formě našich multimediálních produktů v podobě volně vázaných publikací s výměnnými listy je možné průběžně a dlouhodobě garantovat nejnovější informace a poznatky díky pravidelným aktualizacím.

Praktická využitelnost informací, které se k vám prostřednictvím našeho portfolia dostávají, je naší prioritou. Naše produkty tak pomáhají podnikatelům, firmám i institucím veřejné správy zorientovat se v uplatňování legislativy a dalších požadavků v praxi. Jsou určeny vedoucím manažerům, odborníkům, ale též všem, kdo potřebují rychle a efektivně vyřešit problematickou situaci.